miot "B" - chłopcy: bombay, burbon, bowen dziewczynki : beluga, bell's, baccara, barolo, baileys, brendy, banfi

ur. 11 października 2019

Rodzicami szczeniąt są:

KEPPLER Amber Route & GWYNETH KATE P. Dilorini.

Oboje rodzice są Championami wielu krajów, a jako podsumowanie sukcesów w wielu międzynarodowych wystawach przyznano im tytuły Interchampionów. Oboje zaliczyły najbardziej prestiżowy dla rasy przegląd hodowlany-Selekcje Francji. Certyfikat ten potwierdza doskonałość psa i zgodność wszystkich jego parametrów oraz charakteru z wzorcem Briarda.

Oboje rodzice miotu „B” są potomkami wybitnych, znanych w Europie psów, z cenionych linii hodowlanych. Rodowód naszych szczeniąt to oryginalne połączenie tych linii.

Rodzice Kepplera:  In.Ch Sel.F. FIDEL des Enfante des Pierralles & Sel.F. ETESSE Amber Route,

Rodzice GWYNETH: In.Ch. Sel.F. ALTESSE les Chiens de Marki & AMELIA BELLA Dilorini.

Rodzice naszego miotu „B”, pochodzą z najznamienitszych polskich hodowli,  Amber RouteDilorini. Prestiż hodowli Dilorini z której wywodzi się GWYNETH KATE P. – mama miotu, potwierdza fakt, że na ostatniej wystawie klubowej Briarda & Beaucerona wygrała prawie wszystkie konkurencje hodowlane, a pieski z tej hodowli zdobywają liczne tytuły w całej Europie.

Hodowla Amber Route z której pochodzi KEPPLER – ojciec miotu, również może poszczycić się wieloma sukcesami swoich psów w Polsce i Europie, głównie w Niemczech. To hodowla w której wszystkie suki hodowlane mają zaliczoną Selekcję Francji.

Dzieci Kepplera -naszego reproduktora, a będzie to już jego kolejny miot, są śliczne i zdrowe. Odnoszą sukcesy w całej Europie, wygrywając wystawy międzynarodowe, klubowe i inne. Zdobywają tytuły Championa, Międzynarodowego Championa, Zwycięzców Klubu, a nawet tytuł najlepszej suki rasy briard w Europie.

KEPPLER AMBER ROUTE, tata miotu – to jeden z wąskiego grona najbardziej utytułowanych polskich owczarków francuskich.

Szczyci się tytułem Interchampiona C.I.E., tytułami Championów Polski, Rumuni, Węgier, Chorwacji, Słowacji, tytułem Zwycięzcy Klubu 2015(Club Winner) oraz Zwycięzcy Polski 2016 ( Poland Winner).Uzyskał prestiżowy tytuł Selected of France, zawsze na klubowych wystawach we Francji zajmuje w swojej klasie wybitne, wysokie miejsce stając „na pudle”, nawet wśród innych championów. W 2016 roku Keppler został zwycięzcą w kat.”dorosły pies” w oficjalnym rankingu Klubu Briarda & Beaucerona w Polsce, w innych latach zawsze znajdował się w ścisłej czołówce polskich briardów, co potwierdza wielokrotnie zdobyty tytuł „Czołówka Klubu B&B”. Multi BOB, BOS, CACIB, res.CACIB, CWC/CAC, NpwR.

GWYNETH KATE P. DILORINI -nasza suczka, mama miotu, to również bardzo utytułowany briard. Już od najmłodszych lat podbijała wystawowe ringi, zdobyła tytuł Zwycięzcy Klubu B&B w kategorii juniorów (Junior Club Winner). Posiada tytuł Interchampiona C.I.E. oraz Championa Polski, Chorwacji, Rumunii oraz tytuł Grand Championa Rumuni. Również Gwyneth zaliczyła prestiżową Selekcję Francji i zajmuje się kolekcjonowaniem złotych medali, pucharów i indywidualnych nagród. W rankingu Klubu B&B w 2017 roku zajęła bardzo wysokie miejsca: lok. II w kat. „młoda suka” i lok.III w kat „dorosła suka”, wielokrotnie zdobyła tytuł ”Czołówka Klubu B&B” Multi BOB, BOS, CACIB, res.CACIB, CWC/CAC, NswR.

Keppler i Gwyneth zostali przebadani pod kątem dysplazji stawów biodrowych z wynikiem HD-A (wolne od dysplazji), pod kątem nosicielstwa genu nocnej ślepoty z wynikiem wolny ( CSNB-clear). Jak również są wolni od ektopii moczowodów (EU-free).

Rodzice miotu „B” to bardzo zrównoważone psychicznie briardy, o wspaniałych charakterach potwierdzonych zaliczonymi testami psychicznymi w kraju i we Francji. Zarówno Gwyneth jak i Keppler są bardzo mądrymi psami, chętnymi do zabawy i nauki, oboje zaliczyli NHAT– międzynarodowy test predyspozycji pasterskich.

Keppler uzyskał tytuł „psa użytkowego” zaliczając test HWT TS (test pracy psów pasących w stylu tradycyjnym) jak również zaliczył BH -czyli szkolenie z zakresu posłuszeństwa i zachowania się w środowisku miejskim.

Wszystkim nowym właścicielom służymy pomocą i wsparciem w wychowaniu oraz pielęgnacji maluchów. Chętnym do udziału w psich wystawach obiecujemy wprowadzenie w arkana sztuki wystawiania (handlingu) swoich psich pociech.

Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzin, po więcej informacji prosimy pisać na e-mail lub dzwonić

zobaczcie nasze szczeniaki: